Relacja pokursowa i nowa wiadomość

 

Kochani, po ostatnim kursie (12,13) dla początkujących, zdecydowałam, że kursy te będą obejmowały również tematykę o emocjach. Zatem na kursy dla początkujących mogą zapisywać się Ci którzy chcą, Ci którzy dopiero zaczynają i Ci którzy już gotują, ale na kursach jeszcze nie byli, ani tych, ani tych.

Właśnie na ostatnim kursie, wyraźnie wyszła potrzeba przerobienia podstawowych wzorców, wynikających z naszej daty urodzenia. Są to nasze tzw talenty, które wiele nam mówią i pozwalają lepiej siebie poznać.

Kuchnia Pięciu Przemian, to nie tylko nauka sztuki gotowania, przemiana naszych odczuć i oczekiwań smakowych lecz jednoczesne przewalanie i zmiana naszego myślenia, spojrzenia na życie i świat. Będzie dobrze, gdy o tym pogadamy. Doświadczycie mocnego łubudu, uwolnicie się z lęków, obaw, oczekiwań. Tak się działo na ostatnim kursie.  Na drugi dzień usiadły przy stole inne twarze, uśmiechnięte swym wnętrzem.

Tym razem zdjęć nie było, nie nadaję się jeszcze do pokazania :(  i chyba dlatego zapomnieliśmy o nich.

W związku z powyższym, informuję, że najbliższy kurs 2,3 lipca, będzie emocjonalno/spożywczy :)  Jestem pewna, że jak zwykle, każdy wyniesie tyle ile mu potrzeba w tej chwili. A więc przyjeżdżajcie, do zobaczenia!