Terminy kursów w czerwcu i lipcu

KOCHANI, PODAJĘ TERMINY KURSÓW W NAJBLIŻSZYM CZASIE

Kurs dla zaawansowanych (emocje) : 11-12 czerwiec

Kurs dla początkujących (żywienie PP) : 18-19 czerwiec

Kursy odbędą się tradycyjnie w Poznaniu, ul Św. Marcin 29/6.

telefon 61 855 32 94 (pon-pt, 10-17)

W zależności od ilości i rodzaju chętnych : 2-3 lipca będzie terminem kursu dla zaawansowanych o emocjach lub o gotowaniu według PP.

Na kursy o żywieniu/gotowaniu mogą zgłaszać się wszyscy, zarówno z małym jak i z dużym stażem PP-owym, tego nigdy za wiele :) Natomiast decyzja  o zapisie na kurs o emocjach, powinna być przemyślana i z wewnętrznym zezwoleniem

Dla Waszego i mojego komfortu – we wzajemnych naszych relacjach – proszę przeczytajcie książki, chociaż tak po łepkach! Z tym przesłaniem, zwracam się oczywiście do świeżynek :)

Rozkład zajęć podczas kursów, ten sam co na poprzednich. Przypomnę – kursy rozpoczynamy  w sobotę o 9.00 śniadaniem. Zajęcia od 10.00 do 19.oo z przerwą na obiad i krótki spacer. Wieczorem kolacja i długie Polaków rozmowy :)

Na kursach nie ma wspólnego gotowania, zajęcia są tylko teoretyczne, plus testy z budowania dziennego menu. Posiłki na kursy przygotowuję sama poprzedniego dnia a mąż jest w tym dziele oczywiście moją prawą ręką. Paweł/szef jest moim cennym doradcą i zaopatrzeniowcem, a Ania Jego prawą ręką.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam :))