Więcej o kursach

Kochani, ponieważ pojawia się z Waszej strony sporo pytań, odpowiadam zbiorczo :) Kursy są zawsze dwudniowe, sobota-niedziela, ale jak ktoś jest z daleka, może przyjechać już w piątek.  O noclegu niżej.

Kursy dla początkujących polegają na dokładnym omówieniu kwestii równoważnia, energetyzowania i dosmakowywania potraw.  Możemy to zrobić na podstawie ulubionych przepisów albo potraw, z którymi macie problemy. Możemy też porozmawiać na tematy, które Was interesują. Oprócz tego omawiamy oczywiście podstawowe kwestie związane z zasadą Pięciu Przemian i jin-jang. Po takim kursie dziewczyny (i panowie oczywiście) wyjeżdżają  - z ugruntowaną wiedzą, upewnione, uwolnione od strachu.

Zaś na kursach dla zaawansowanych wyjaśniam genezę i czynniki budujące emocje każdego z nas. Następnie pomagam zrozumieć wzorce pokoleniowe, uwalnianie i samoistną transformację. Procesom transformacji nie ma końca. Każdego dnia jesteśmy lepsi, doskonalsi, spokojniejsi, bardziej ufni. Polecam wszystkim, którzy są na etapie zniewolenia, niezrozumienia i bezsilności wobec emocji, które się przewalają w nich i obok nich, a – jak dobrze wiecie – jest to cholernie bolesne.

Wszystko, cokolwiek omawiam dotyka PP, Porządku na Ziemi, w Człowieku i Kosmosie i jest spójne dla wszystkich religii świata.

Kursy odbywają się w małych grupach, więc na każdym rodzą się nowe przyjaźnie, dziewczyny wymieniają się doświadczeniami…

Przyznam, że mam w głowie warsztaty, a jakże :) ale szukam inwestora… Nie zapominajcie o naszym zjeździe w Szelejewie w ostatni weekend czerwca.

Poza tym, na kursach dobrze karmię:)) Jedzonko przygotowuję wcześniej z moimi panami. Proponuję też noclegi na miejscu, ale warunki bardzo kameralne. Chętni jednak są zawsze. Zapraszam :))