Filozofia zdrowia

Filozofia zdrowia

Kwaśne, surowe, zimne…

Właściwe odżywianie jest pasją mojego życia. Dociekliwość i chęć poznania prawdy o wpływie żywienia na zdrowie człowieka zaowocowały odkryciem przeze mnie medycyny chińskiej.

Poznałam zasady i prawa, na jakich ta ogromna wiedza jest oparta. Stosując je pomogłam jednocześnie sobie i swoim najbliższym. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Zrozumiałam, że na stan naszego zdrowia mają wpływ nie witaminy i sole mineralne, ale natura pożywienia (energia). Nadmiar pożywienia wychładzającego (kwaśne, surowe, zimne) jest główną przyczyną naszych chorób.

Swoją wiedzę zaczęłam przekazywać na kursach, szkoleniach i kon-
sultacjach. Przewinęły się przez nie osoby chorujące na alergie, AZS, cukrzycę, astmę, choroby krążeniowe i wiele innych. Skuteczność moich zaleceń w przypadku tych schorzeń okazała się zdumiewająca.

Chcę, aby mądrość współczesnej medycyny połączyć z właściwą profilaktyką i mądrością w żywieniu opartą na szacunku do praw Natury. Jednocześnie pragnę, aby ludzie uwierzyli, że można decydować o własnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Ta książka może w tym pomóc.